jflash
Reaction score
4

Profile posts Latest activity Postings About

  • ah jaa, siis ma tegin veel ettepaneku kaaluda sellise v?imaluse lisamist, et kui lood tabeli adminvormi kaudu joini, siis saad seal panna tulevasele grupile normaalse sildi. Praegu on selleks sildiks vaikimisi lihtsalt_tabeli_nimi (mis minu jaoks on arusaamatu).
    Tegin Robile filmi Jingi abil, nagu ta tahtis.

    M?te oli selgitada, et teatud tingimustel tekib kummaline topeltjoin, mis tekitab teatud probleeme. See on siis, kui moodustad tabeli adminvormi kaudu joini juba olemasolevasse tabelisse, m??rad joini grupi korduvaks, seej?rel l?hed uue grupi adminni ning muudad seal grupi sildi normaalseks. Topeltjoini ei teki, kui enne salvestamist v?tad grupi korduvuse maha. Selle v?ib tabeli adminnis uuesti peale panna.
    Tuleb tunnistada et ma inglise keelega kohe ?ldse kodus ei ole. N?iteks sinu edasine teemak?sitlus j?i mulle isegi pisut arusaamatuks et millele sa viitad :D ?kki j?i arendajal ka?
    Omalt poolt v?tsin veel sama teema all s?na, tegin puust ette ja v?rvisin punaseks, sest probleem, mille vastu mina p?rkusin, ei lahenenud. Vaatame, mis saab. Ehk haaravad nad ka ?hest ideest kinni (grupp v?iks ju saada normaalse sildi kohe siis, kui join luuakse).
  • Loading…
  • Loading…
  • Loading…
We are in need of some funding.
More details.

Thank you.

Members online

No members online now.
Back
Top